Olle Schmidt, Alkemisterna

Olle Schmidt, Alkemisterna
Olle Schmidt, Alkemisterna
Olle Schmidt, Alkemisterna
Olle Schmidt, Alkemisterna
Olle Schmidt, Alkemisterna
Olle Schmidt, Alkemisterna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

OLLE SCHMIDT
född 1960
Alkemisterna
Signerad och daterad på baksidan Schmidt 06-07. Olja på pannå, 53 x 100 cm.

4212

2017-06-09