Olov Christopher Jenssen, Untitled

Klubbat för:

95000 SEK

Utropspris

80 000-90 000 SEK

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN
Norge, född 1954
Untitled
Utförd 1989. Olja på pannå, 120 x 190 cm

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006

UTSTÄLLD
Olav Christopher Jenssen, Biographie, Astrup Fearnley Museum, Oslo, 11 oktober - 21 december 1997

4083

2017-06-09