Olov Christopher Jenssen, Untitled
Klubbat för:
95000 SEK
Utropspris
80 000-90 000 SEK
OLAV CHRISTOPHER JENSSEN
Norge, född 1954
Untitled
Utförd 1989. Olja på pannå, 120 x 190 cm
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Fredrik Roos samling, 2006
UTSTÄLLD
Olav Christopher Jenssen, Biographie, Astrup Fearnley Museum, Oslo, 11 oktober - 21 december 1997
4083
2017-06-09