P G Thelander, Stövel

P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel
P G Thelander, Stövel

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

P G THELANDER
född 1936
Stövel
Signerad PG Thelander. Olja på duk, 130 x 90 cm.
Utförd 2007

UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm 2008

4181

2017-06-09