Klubbat för:
90000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
P G THELANDER
född 1936
Stövel
Signerad PG Thelander. Olja på duk, 130 x 90 cm.
Utförd 2007
UTSTÄLLD
Galerie Aronowitsch, Stockholm 2008
4181
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här