Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PAT STEIR
USA, född 1940
Long Vertical Fall II
Signerad, daterad och numrerad Pat Steir -91, 18/20. Akvatintetsning, 135,5 x 76 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4226
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här