Pepe Espaliu, Genet V

Pepe Espaliu, Genet V
Pepe Espaliu, Genet V

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PEPE ESPALIU
Spanien 1955-1993
Genet V
Signerad och daterad på baksidan Espaliu 1988. Blandteknik på pannå, 65 x 85 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

4164

2017-06-09