Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PEPE ESPALIU
Spanien 1955-1993
Genet V
Signerad och daterad på baksidan Espaliu 1988. Blandteknik på pannå, 65 x 85 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4164
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här