Peter Frie, Landskap

Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap
Peter Frie, Landskap

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad och daterad på baksidan P Frie 1996 samt 97. Olja på duk, 180 x 129 cm.

4205

2017-06-09