Richard Hamilton, Archive I
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
RICHARD HAMILTON
Storbritannien, född 1922
Archive I
Färglitografi, 1981, signerad och numrerad R. Hamilton 45/60.
I. 80 x 56 cm
Colour lithograph, 1981, signed and numbered. Apparently in good condition, unexamined out of the frame.
4228
2017-06-09