Richard Sollman, Tegelmur

Richard Sollman, Tegelmur
Richard Sollman, Tegelmur
Richard Sollman, Tegelmur
Richard Sollman, Tegelmur

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

RICHARD SOLLMAN
född 1965
Tegelmur
Signerad och daterad på baksidan Richard Sollman 2002. Bemålad terracotta, 83 x 58 cm

PROVENIENS
Galleri Flach, Stockholm

4080

2017-06-09