Klubbat för:
Osåld
Utropspris
250 000-300 000 SEK
ROLF HANSON
född 1953
Utan titel
2004. Olja på duk, 185 x 240 cm
PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären
4078
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här