Rolf Hanson, Utan titel

Rolf Hanson, Utan titel
Rolf Hanson, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 000-300 000 SEK

ROLF HANSON
född 1953
Utan titel
2004. Olja på duk, 185 x 240 cm

PROVENIENS
Inköpt direkt av konstnären

4078

2017-06-09