Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-60 000 SEK
RYZSARD WINIARSKI
Polen, 1936-2006
Chance in a game for three
Signerad och daterad på baksidan Winiarski -89. Olja på pannå, 49 x 49 cm.
Visas på begäran
4254
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här