Sigurdur Gudmundsson, Kompositioner

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

SIGURDUR GUDMUNDSSON
Island, född 1942
Kompositioner (7)
Signerade och daterade SG -86. Sju akvarellmålningar på papper, vardera ca 20 x 30 cm

4213

2017-06-09