Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
SIGURDUR GUDMUNDSSON
Island, född 1942
Kompositioner (7)
Signerade och daterade SG -86. Sju akvarellmålningar på papper, vardera ca 20 x 30 cm
4213
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här