Klubbat för:
48000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
TOM WESSELMANN
USA, 1931-2004
Smoker
Färglitografi på Arches papper. Signerad, daterad och numrerad Wesselmann-76, 39/75. I. 36,5 x 58,5 cm.
Publicerad av Multiples, Inc., New York
4232
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här