Tom Wesselmann, Smoker

Tom Wesselmann, Smoker
Tom Wesselmann, Smoker
Tom Wesselmann, Smoker
Tom Wesselmann, Smoker

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

TOM WESSELMANN
USA, 1931-2004
Smoker
Färglitografi på Arches papper. Signerad, daterad och numrerad Wesselmann-76, 39/75. I. 36,5 x 58,5 cm.
Publicerad av Multiples, Inc., New York

4232

2017-06-09