Klubbat för:
150000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Black Hill
Signerad och daterad på baksidan Tomasz Tatarczyk 1988. Olja på duk, 100 x 170 cm.
PROVENIENS
Galeria Foksal, Warszawa
Visas på begäran
4249
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här