Tomasz Tatarczyk, Fotspår

Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår
Tomasz Tatarczyk, Fotspår

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Fotspår
Signerad och daterad T Tatarczyk 96. Olja på papper, 57 x 84 cm

Visas på begäran

4241

2017-06-09