Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Fotspår
Signerad och daterad T Tatarczyk 96. Olja på papper, 57 x 84 cm
Visas på begäran
4241
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här