Klubbat för:
47000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
TOMASZ TATARCZYK
Polen, född 1947
Utan titel
Signerad och daterad Tomasz Tatarczyk 2002. Olja på papper, 70 x 100 cm.
Visas på begäran
4248
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här