Ulf Rollof, Grå marmor

Ulf Rollof, Grå marmor
Ulf Rollof, Grå marmor
Ulf Rollof, Grå marmor
Ulf Rollof, Grå marmor

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ULF ROLLOF
född 1961
Grå marmor
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas och 9 mm revolverskott, 85 x 60 cm.

PROVENIENS
Brändström Stockholm

4147

2017-06-09