Ulrik Samuelson, Dröm

Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm
Ulrik Samuelson, Dröm

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

ULRIK SAMUELSON
född 1935
Dröm
Signerad US samt på baksidan signerad och daterad Ulrik Samuelsson -00. Olja på duk, 140 x 140 cm

4084

2017-06-09