Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 000-350 000 SEK
WILHELM VON KRÖCKERT (ERNST BILLGREN)
född 1957
Omstart
Utförd 2014-15. Olja på pannå, 92 x 125 cm
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
4055
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här