Wilhelm von Kröckert (Ernst BIllgren), Omstart

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 000-350 000 SEK

WILHELM VON KRÖCKERT (ERNST BILLGREN)
född 1957
Omstart
Utförd 2014-15. Olja på pannå, 92 x 125 cm

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

4055

2017-06-09