Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
YLVA CARLGREN
född 1984
Dior
Signerad på baksidan Ylva Carlgren. Utförd 2010. Akvarell på papper, 110 x 80 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
4154
2017-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här