Ylva Carlgren, Dior

Ylva Carlgren, Dior
Ylva Carlgren, Dior
Ylva Carlgren, Dior
Ylva Carlgren, Dior

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

YLVA CARLGREN
född 1984
Dior
Signerad på baksidan Ylva Carlgren. Utförd 2010. Akvarell på papper, 110 x 80 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären

4154

2017-06-09