Alfred Roth, cocktailvagn, Atelier, Italien

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ALFRED ROTH, barvagn, Atelier, Italien 1990-tal, formgiven på 1930-talet, förkromat stålrör, dubbla skåp med svartmålade dörrar och inredning av björk, utdragbar skiva av laminat, undertill flaskhållare av perforerat aluminium, höjd 73, längd 106, bredd 41 cm

4009

2017-12-14