Alfred Roth, cocktailvagn, Atelier, Italien
Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ALFRED ROTH, barvagn, Atelier, Italien 1990-tal, formgiven på 1930-talet, förkromat stålrör, dubbla skåp med svartmålade dörrar och inredning av björk, utdragbar skiva av laminat, undertill flaskhållare av perforerat aluminium, höjd 73, längd 106, bredd 41 cm
4009
2017-12-14