Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANDERS PETERSEN
född 1944
Djurgården, Stockholm 1974
Signerad och daterad på baksidan Anders Petersen late print 1974/1984. Gelatinsilverfotografi, 30 x 40 cm.
4147
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här