Björn DAWID Dawidsson, Qmed

Björn DAWID Dawidsson, Qmed
Björn DAWID Dawidsson, Qmed
Björn DAWID Dawidsson, Qmed
Björn DAWID Dawidsson, Qmed
Björn DAWID Dawidsson, Qmed
Björn DAWID Dawidsson, Qmed

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
Q-med, 2003
Signerad och daterad på baksidan Dawid 2004. Pigmentprint från fotografiskt negativ monterad i originalram, 56 x 44,5 cm.

4157

2017-12-14