Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
född 1934
The Chain
Signerad Reuterswärd. Utförd 1982. Akryl på papper, 100 x 66 cm.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö
4070
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här