Carl Hammoud, The Domestic Epilogue

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

CARL HAMMOUD
född 1976
The Domestic Epilogue
Signerad och daterad på baksidan Carl Hammoud 2004 (-05). Olja på duk, 40 x 45 cm.

4042

2017-12-14