Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
CHARLIE WHITE
USA, född 1972
"1957"
Signerad och numrerad på etikett på baksidan 1/5. Utförd 2006. C-print, 97 x 122 cm.
PROVENIENS
Galleri Brändström+Stene, Stockholm
4169
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här