Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
DAMIEN HIRST
Storbritannien, född 1965
Psalm: Deus, Deux Meus
Signerad, daterad och numrerad D. Hirst 2010, 14/50. Färgserigrafi med diamond dust. Bildstorlek 74 x 71,5 cm.
4102
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här