Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
DANNY CLINCH
USA, född 1964
Bruce Springsteen, Aviator, Atlanta 6A, 2007
Signerad, daterad och numrerad Danny Clinch 2012, 6/250. Gelatinsilverfotografi, 50 x 60 cm.
4167
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här