David Hockney, Mr Isherwood and Don Bachardy, 1976
Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
DAVID HOCKNEY
Storbritannien, född 1937
Mr Isherwood and Don Bachardy, 1976
Signerad, daterad och numrerad David Hockney -76, 60/96. Litografi på Laurence Barker papper, 72,5 x 95 cm. Publicerad av Gemini G.E.L., Los Angeles, med blindstämpel nedre högra hörnet.
4047
2017-12-14