Donald Baechler, Untitled
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Untitled (ur No literal meaning here)
Signerad och daterad DB -84. Handkolorerad screenprint, edition 19/30, utgiven av Delano Greenidge Editions, New York, bladstorlek 61 x 61 cm.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
4115
2017-12-14