Donald Baechler, Untitled

Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled
Donald Baechler, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

DONALD BAECHLER
USA, född 1956
Untitled (ur No literal meaning here)
Signerad och daterad DB -84. Handkolorerad screenprint, edition 19/30, utgiven av Delano Greenidge Editions, New York, bladstorlek 61 x 61 cm.

PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund

4115

2017-12-14