Ernst Billgren, Utan titel

Ernst Billgren, Utan titel
Ernst Billgren, Utan titel
Ernst Billgren, Utan titel
Ernst Billgren, Utan titel
Ernst Billgren, Utan titel
Ernst Billgren, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-200 000 SEK

ERNST BILLGREN
född 1957
Utan titel
Monogramsignerad EB. Olja på pannå med tillhörande mosaikram, totalt 94 x 124 cm.
#EB193

Interiör från Hedvig Elisabet Charlottas stora sängkammare på Rosersbergs Slott

PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm

4112

2017-12-14