Ernst Billgren, Utan titel
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 000-200 000 SEK
ERNST BILLGREN
född 1957
Utan titel
Monogramsignerad EB. Olja på pannå med tillhörande mosaikram, totalt 94 x 124 cm.
#EB193
Interiör från Hedvig Elisabet Charlottas stora sängkammare på Rosersbergs Slott
PROVENIENS
Lars Bohman Gallery, Stockholm
4112
2017-12-14