Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
EWA-MARI JOHANSSON
född 1953
Neuro su bianco
Signerad och numrerad 4/5. Gelatinsilverfotografi, 48 x 47 cm.
LITTERATUR
Image - Ewa Marie Johansson 2000-2008, avbildad sidan 33
4139
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här