Ewa-Mari Johansson, Neuro su bianco

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

EWA-MARI JOHANSSON
född 1953
Neuro su bianco
Signerad och numrerad 4/5. Gelatinsilverfotografi, 48 x 47 cm.

LITTERATUR
Image - Ewa Marie Johansson 2000-2008, avbildad sidan 33

4139

2017-12-14