Hans Hammarskiöld, Frost

Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost
Hans Hammarskiöld, Frost

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

HANS HAMMARSKIÖLD
1925-2012
Frost, 1949
Signerad och numrerad på baksidan Hans Hammarskiöld 6/100. Kopierad 1993. Gelatinsilverfotografi, 38 x 28 cm.

4150

2017-12-14