Helena Blomqvist, Girl with butterfly
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Girl with butterfly
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2/5, 2006. Lambda-print, aluminium, plexiglas 75 x 100 cm.
Upplaga 5+2 AP.
PROVENIENS
Knäpper+Baumgarten, Stockholm
4161
2017-12-14