Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
HELENA BLOMQVIST
född 1975
Warm June
Signerad, daterad och numrerad på baksidan Helena Blomqvist 2011, 3/6. Pigment print, 88 x 109 cm.
4163
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här