Klubbat för:
200000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
IMI KNOEBEL
Tyskland, född 1940
Utan titel
Signerad och daterad IMI 75-87. Akryl på lamellträ 55 x 49,5 x 6,5 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
4089
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här