Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
JENS JENSEN
1946-2015
Pojken på muren
Stämpelsignerad och numrerad på baksidan 3/22. Gelatinsilverfotografi, 39 x 49 cm.
Edition 22+2 AP
4140
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här