Klubbat för:
190000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
JULIAO SARMENTO
Portugal, född 1948
Caneiro
Signerad och daterad på baksidan Juliao Sarmento 26.3.86. Olja på papper, 140/150 x 267 cm.
Oramad.
PROVENIENS
Anders Tornberg Gallery, Lund
Visas på begäran
4108
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här