Karel Appel, Renverser

Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser
Karel Appel, Renverser

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 000-300 000 SEK

KAREL APPEL
Nederländerna, 1921-2006
Renverser
Signerad och daterad Appel -77. Olja på duk, 150 x 150 cm.

4116

2017-12-14