Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
KIRSTEN ORTWED
Danmark, född 1948
"O.T." (Utan titel)
Signerad och daterad på baksidan K. Ortwed 1989. Vax och stål, 100 x 100 cm.
PROVENIENS
Galerie Nordenhake, Stockholm
4048
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här