Larry Fink, Hungarian debutante ball
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LARRY FINK
USA, född 1941
Hungarian Debutante Ball, New York City, 1980
Signerad Larry Fink på etikett på baksidan. Gelatinsilverfotografi, 36,8 x 37,8 cm.
Vintage.
PROVENIENS
PPS (Photo Proffesional service), Hamburg, 1983
Collection Karin & Lars Hall
4153
2017-12-14