Klubbat för:
37000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
LARS ENGLUND
född 1933
Communication
Signerad på baksidan Lars Englund. Utförd 1963. Oljelack på film, bildyta 17 x 36 cm.
PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm
4098
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här