Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
60 000-70 000 SEK
LARS LERIN
född 1954
Motiv från Lofoten
Signerad Lars Lerin. Akvarell på papper, 105 x 74 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären
4085
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här