Louise Fishman, Double Dutch

Louise Fishman, Double Dutch
Louise Fishman, Double Dutch
Louise Fishman, Double Dutch
Louise Fishman, Double Dutch
Louise Fishman, Double Dutch
Louise Fishman, Double Dutch

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LOUISE FISHMAN
USA, född 1939
Double Dutch
Signerad och daterad Louise Fishman, 1994. Olja på duk, 20,5 x 15 cm.

PROVENIENS
Robert Miller Gallery, New York

UTSTÄLLD
Cheim & Reid Gallery, New York, 1998

4126

2017-12-14