Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
LOUISE FISHMAN
USA, född 1939
Double Dutch
Signerad och daterad Louise Fishman, 1994. Olja på duk, 20,5 x 15 cm.
PROVENIENS
Robert Miller Gallery, New York
UTSTÄLLD
Cheim & Reid Gallery, New York, 1998
4126
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här