Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MA LIUMING
Kina, född 1969
Baby No.14
Signerad och daterad på baksidan Ma Liuming 1997. Olja på duk, 178 x 149 cm.
PROVENIENS
Chinese Contemporary, London
4100
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här