Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
70 000-80 000 SEK
MARIA MIESENBERGER
född 1965
Conversation
Signerad och daterad Maria Miesenberger, 2007. Unik. Aluminium, höjd 39 cm.
4077
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här