Mauro Marzollo, Golvlampa, Vetri Murano

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000-12 000 SEK

MAURO MARZOLLO, golvlampa, Italien 1980-tal, fot av järn och vitlackad metall, skärm av rött och gult glas, märkt VETRI MURANO, höjd 195 cm, slitage

4011

2017-12-14