Mick Rock, The rise of David Bowie
Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MICK ROCK
England, född 1949
The Rise of David Bowie, 1972-1973
Taschen Limited Edition bok. Hårt omslag med 3 utvikningsblad, omslag med lins-tryck, omslutande box 31,5 x 44 cm, 310 sidor. Signerad och daterad av Mick Rock och David Bowie, 2015. Edition1052/1772.
Edition 1772+240AP. Originalemballage medföljer.
4168
2017-12-14