Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
OLIVIER MOSSET
Schweiz, född 1944
Utan titel
Signerad, daterad och numrerad på baksidan. Screentryck på papper (heavy paper), 100 x 100 cm.
Edition 25 ex.
PROVENIENS
Galerie van Gelder, Amsterdam
4078
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här