Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLLE ÄNGQVIST
1922-2006
Befolkat III
Signerad och daterad på baksidan Olle Ängqvist -91. Olja på pannå, 122 x 98 cm
4114
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här