Klubbat för:
Osåld
Utropspris
175 000-200 000 SEK
PETER FRIE
född 1947
Landskap
Signerad och daterad på baksidan P Frie 2003. Olja på duk, 190 x 140 cm.
4096
2017-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här